Nieuwe agenten kiezen opnieuw voor Gent

woensdag 21 november 2012 8u57 | Michel Vuijlsteke | reageer
Trefwoorden: .

De Gentse politie vindt de jongste tijd opnieuw makkelijker nieuwe agenten.

In 2013 gaan in Gent veertig mensen van de lokale politie met pensioen. Om die mensen tijdig te kunnen vervangen, was een procedure gelanceerd om ‘eigenhandig’ tien nieuwe wijkinspecteurs aan te nemen. ‘Maar omdat de kandidaturen voor ons korps de laatste tijd zo goed lopen, geven we de nieuwe kandidaten voorrang’, zei korpschef Filip Rasschaert maandag in de commissie Algemene Zaken.

‘Dertig nieuwe agenten hebben al vóór hun opleiding gekozen om in Gent aan de slag te gaan. Vlak na hun opleiding werken ze de eerste vijf jaar zeker in ons korps.’

Lees meer in De Standaard

© 2012 GENTBLOGT VZW

Reacties zijn gesloten.