Sjimakabe wordt 25!

woensdag 19 maart 2008 15u46 | patricia | reageer
Trefwoorden: , .

En dat verdient een feestje!

Sjim Akabe is een scoutsvereniging voor personen met een mentale beperking. De opbrengst van het jaarlijkse Sjimfeest gaat integraal naar onze jaarwerking en maakt het mogelijk dat de scouts ook dit jaar voor een betaalbare prijs op kamp kunnen gaan.

18u30 eerste shift van onze heerlijke barbecue
20u00 tweede shift van onze heerlijke barbecue
21u00 Fuif voor iedereen!
DJ Peter Cornelis zal er naar jaarlijkse gewoonte stevig invliegen. Om 23u neemt DJ Billy het van hem over en vanaf 1u30 zal DB Que Pasa het feest verder zetten! Iedereen is van harte welkom op de fuif. Leden mogen uiteraard gratis binnen en wie barbecue komt eten, krijgt sowieso ook een toegangsticket voor de fuif. Anderen kunnen tickets kopen bij onze leiding of
bestellen via mail (sjimfeest@gmail.com). De prijzen voor tickets zijn : vvk: 3 euro, aan de kassa: 4 euro.

Hoe inschrijven voor de barbecue?
Voor het kindermenu (-12 jaar), met 2 stukken vlees, betaal je 9 euro. Ook onze leden jonger dan 12 jaar betalen slechts 9 euro. Onze leden van 12 jaar en ouder, krijgen een grotere portie en betalen 10 euro. De volwassenen betalen hiervoor 12 euro.
Reserveren is mogelijk via sjimfeest@gmail.com of telefonisch via het nummer 0474/80.15.59 (Nathalie, kapoenenleiding) en dit voor 2 april 2008.

JOC Rabot/Minus One, Opgeëistenlaan 455, 9000 Gent

© 2008 GENTBLOGT VZW

Reacties zijn gesloten.